Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Pattern Type | Floral |
| Material | POLYESTER |
| Item Type | sets |
| Brand Name | AXYRXWR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | Girls |
Instock
There are no reviews yet.