Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 17 cm |
| Is Electric | AA Battery |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | electronic |
| Model Number | J933 |
| Material | Plastic |
| Animals | Horses |
| Features | Battery Operated, Educational, interactive |
| Battery | Need 2*AA batteries (not include). |
| Brand Name | hengyun |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Electronic Pets |
| Color | Red, White |
| Size | 16.5*5*14cm |
Instock
There are no reviews yet.