Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle | Yes |
| Model Number | SD8318 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Item Volume | 300ml |
| Material | PP, PP/Silicone |
| Brand Name | SAIDAH |
| Age Range | 0-1Y, 1-2y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Drinkware |
| Age Group | BABIES |
| Color | Pink/Blue/Green |
| Capacity | 300ml |
| Size | 17*12.5*7.1cm |
| Weight | 138g/190g |
| Suitable age | 9 M+ |
Instock
There are no reviews yet.