Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.107 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | CAR |
| Capacity | 30ml |
| Material | 1 |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| feature1 | ice pack cooler |
| feature2 | ice pack box |
| feature3 | working mom ice pack |
| feature4 | breastfeeding mom ice pack |
| feature5 | traveling mom ice pack |
Instock
There are no reviews yet.