Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Letter |
| Model Number | MS1275 |
| Size | 1 piece |
| Packaging | Single loaded |
| Material | Silicone |
| Age | > 0 months |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| pacifiers | baby dummy |
| baby nipple | teether |
Instock
There are no reviews yet.