Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Nitrosamine Free, PVC Free, Latex Free, Phthalate Free, BPA Free |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | Baby Pacifier Clip |
| Size | Approx 40*18*10mm |
| Packaging | Combination of equipment |
| Material | Plastic |
| Age | > 6 months |
| Brand Name | TYRY.HU |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| item | Pacifier Clips Holder |
| color | mix-color |
| packing | 10pc |
| Use 1 | For silicone baby pacifier clips |
| Use 2 | Clip on clothes with bracelets silicone beads |
| Baby Pacifier Clip | Special designed for baby, very safe |
Instock
There are no reviews yet.