Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Packaging | Single loaded |
| Handle | No |
| Model Number | as shown |
| Capacity | 250ml |
| Mouth Size | Standard |
| Pattern Type | others |
| Material | others |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m |
| Type | Baby Bottle |
Instock
There are no reviews yet.