Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.133 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | 30pcs Breast Milk Storage Bags |
| Capacity | 200ml, 250ml |
| Material | PET |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Use | Food |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
| Color | Shown as picture |
| Quantity | 30pcs/20pcs/10pcs |
Instock
There are no reviews yet.