Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.059 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 16 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | CX009 |
| Capacity | 250ml |
| Material | Oxford cloth |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Use | Food |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | MATERNITY, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.