Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle | Yes |
| Pattern Type | Cartoon |
| Certification | CIQ |
| Item Volume | 410ml |
| Material | PP |
| Brand Name | dawndesslo |
| Age Range | 3-6Y, 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Drinkware |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.