Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 10 cm |
| Handle | No |
| Pattern Type | Solid |
| Certification | CE / EU |
| Item Volume | 50ml |
| Material | PP, PP |
| Origin | Mainland China |
| Type | Drinkware |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 0-6m, 7-12m |
| Age Group | BABIES, > 3 months |
| Caliber specification | Any caliber |
| Colour | Color |
| Pacifier flow rate | in |
| Packing type | Single install |
| Size | pink blue |
Instock
There are no reviews yet.