Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Model Number | BP 0016 |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Pattern | Spoon Plus Dropper Type |
| Material | Silicone, Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Type | Flatware |
| Age Group | BABIES |
| Product Name | Baby Feeding Spoon |
| Keywords | Baby food spoon |
| Usage | Baby Feeding |
Instock
There are no reviews yet.