Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Capacity | 200ml |
| Material | Oxford cloth |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
Instock
There are no reviews yet.