Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Handle | Yes |
| Model Number | 0 to 3 years old |
| Pattern Type | Solid |
| Certification | CIQ |
| Item Volume | Other |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| The material | The silicone |
| Applicable age | More than 3 months |
| specifications | S/M/L |
| style | The pig models |
| detection | In line with the FDA, EN71 |
Instock
There are no reviews yet.