Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Classification | Bowl |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Certification | CE / EU |
| Function | Bowl |
| Model Number | 3 |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dinnerware |
| Age Range | 3-6Y, 12+ |
| Age Group | BABIES |
| Item | baby silicone bowl |
| size | 120*115*53mm |
| weight | about 150g |
| color | yellow/blue/pink/blue… |
| Accept | Drop shipping/Wholesale |
| use1 | Baby feeding silicone dinner bowl |
| use2 | Baby leaning feeding tableware |
Instock
There are no reviews yet.