Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.589 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Certificate Number | 231221023 |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | electronic |
| Model Number | Y878/ Y818 |
| Material | Plastic |
| Animals | Dogs |
| Features | Battery Operated, REMOTE CONTROL, Sounding, interactive |
| Battery | 3.7v 500mAh |
| Brand Name | zwn |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Electronic Pets |
Instock
There are no reviews yet.