Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle | No |
| Model Number | XB20052109 |
| Pattern Type | Solid |
| Item Volume | 150-250ml |
| Material | Silicone |
| Age Range | 3-6Y, MATERNITY, 0-1Y, 1-2y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Drinkware |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.