Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Certificate Number | SZ20230221002 |
| CE | Certificate |
| Is Electric | No battery |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | electronic |
| Model Number | ZZ882096A |
| Material | Plush |
| Animals | Monkeys |
| Features | Battery Operated, SOFT, Educational, Mini, Sounding |
| Battery | 2pcs AA |
| Brand Name | TOPEKIA |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Electronic Pets |
| Size | 13*12*7CM |
Instock
There are no reviews yet.