Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.247 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Flow Velocity | Variable Flow |
| Packaging | Single loaded |
| Handle | Yes |
| Model Number | O-2267 O-2268 |
| Capacity | 270ml |
| Mouth Size | Wide Mouth |
| Shape | Arc Type |
| Material Feature | Nitrosamine Free, BPA Free |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | PP |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Type | Baby Bottle |
| Color | Grey/pink/green/blue |
| Size | 270ML+330ML |
Instock
There are no reviews yet.