Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Handle | No |
| Model Number | SKDJLIU19283 |
| Pattern Type | Solid |
| Item Volume | 50ml |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Type | Drinkware |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.