Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 10 cm |
| Classification | Dinnerware Set |
| Material Feature | PVC Free, BPA Free, Phthalate Free, Nitrosamine Free, Latex Free |
| Pattern Type | Solid |
| Certification | CE / EU, CIQ, EEC, LFGB, SGS |
| Function | Dinnerware Set |
| Model Number | NS-082 |
| Material | Silicone |
| Brand Name | Hi Peggy |
| Origin | Mainland China |
| Age Group | BABIES |
| Type | Dinnerware |
| Age Range | 4-6y, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Colour | Red/beige/orange/yellow/brown/green/blue/gray/Light blue |
| Material Science | Food Grade Silicone |
| Specifications | 6 pcs |
| Weight | 680G |
Instock
There are no reviews yet.