Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.112 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 11 × 8 cm |
| Certification | FCM |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Flow Velocity | Variable Flow |
| Packaging | Single loaded |
| Handle | No |
| Model Number | ABL0212 |
| Capacity | 150ml |
| Mouth Size | Wide Mouth |
| Shape | Gourd-shaped |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Others, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Material | PP |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Type | Baby Bottle |
Instock
There are no reviews yet.