Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Material Feature | PVC Free, Nitrosamine Free, Latex Free, BPA Free, Phthalate Free |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | STAINLESS STEEL, Stainless steel |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 12+y, 4-6y, 25-36m, 13-24m, 7-12m, 7-12Y |
| Type | Flatware |
| Age Group | BABIES |
| Product category | Cartoon spork suit |
| Style | Japan and South Korea |
| Packaging specifications | Suit |
Instock
There are no reviews yet.