Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.892 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 14 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | JR01 |
| Capacity | 240-330ml |
| caliber | General Caliber |
| Material | Borosilicate Glass + Stainless Steel + ABS |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Use | Food |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.