Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.057 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | Bottle Handle |
| Capacity | 200ml |
| Material | Silicone and cotton |
| Brand Name | our cherish |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Use | THERMAL |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
Instock
There are no reviews yet.