Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Animal |
| Capacity | 240-330ml |
| Material | oxford |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Use | Food |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.