Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | others |
| Model Number | MXLE7HH106163 |
| Capacity | 200ml |
| caliber | General Caliber |
| Material | other |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Use | THERMAL |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.