Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.439 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MY-371 |
| Material | P.P., PP + Silicone |
| Type | Breast Pump |
| Origin | Mainland China |
| Mode | Massage Prolactin Mode/ Pumping Mode |
| Suction Level | 9 |
| Bottle Capacity | 150ml |
| Power Supply | USB |
| Rated Power | 2.5W |
Instock
There are no reviews yet.