Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Latex Free |
| Material | P.P. |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, MATERNITY, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.