Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 19 × 10 cm |
| Certification | 3C |
| Warning | no |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | electronic |
| Model Number | Electric Climbing Stairs Toy |
| Material | Plastic |
| Features | Battery Operated, Flashing, Sounding, interactive, Educational |
| Brand Name | MINOCOOL |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electronic Pets |
| Support | Dropshipping/Wholesale |
| Weight: | 385g |
| Size: | as shown |
Instock
There are no reviews yet.