Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Packaging | Single loaded |
| Handle | No |
| Model Number | *** |
| Capacity | 240ml |
| Mouth Size | Wide Mouth |
| Shape | Straight Body |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Material | PP |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Type | Baby Bottle |
Instock
There are no reviews yet.