Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 3 |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Pattern | Spoon Plus Dropper Type |
| Material | Silicone |
| Age Range | 3-6Y, 12+, 7-12Y |
| Type | Flatware |
| Age Group | BABIES |
| Origin | Mainland China |
| Item | baby silicone fork and spoon |
| Size | 14*3.5cm |
| Weight | about 37g/set |
| Materials | Silicone+Beech Wood |
| Color | pink/blue/yellow/grey…… |
| Accept | Drop shipping/Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.