Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Rice Cereal Bottle |
| Material Feature | BPA Free |
| Pattern Type | Solid |
| Pattern | Spoon Plus Dropper Type |
| Material | Silicone, PP |
| Brand Name | dawndesslo |
| Age Group | BABIES |
| Type | Flatware |
| Age Range | 0-1Y, 1-2y |
| Origin | Mainland China |
| Caliber specification | standard caliber |
| Whether to bring a handle | Without handle |
| capacity | 180ml |
| milk bottle | sippy cup |
| water bottle | Feeding Bottle |
| 3in1 | baby feeding |
| package | OPP Bag |
Instock
There are no reviews yet.