Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.547 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | other |
| Voltage | 220V |
| Power Source | Electric |
| Material Feature | Latex Free |
| Model Number | J2010 |
| Material | P.P. |
| Origin | Mainland China |
| Type | Constant temperature pot |
Instock
There are no reviews yet.