Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Cartoon |
| Capacity | 240ml |
| Material | Polyester |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Use | Food |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.