Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 16 × 13 cm |
| Flow Velocity | Variable Flow |
| Packaging | Combination of equipment |
| Handle | Yes |
| Model Number | ABL0157 |
| Capacity | 240ml |
| Mouth Size | General Caliber |
| Shape | Circle Nail Clip |
| Material Feature | BPA Free, Latex Free, Phthalate Free, PVC Free, Nitrosamine Free, Others |
| Pattern Type | PATCHWORK |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| Type | Baby Bottle |
Instock
There are no reviews yet.