Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Classification | Service Plate/Tray |
| Material Feature | PVC Free, Latex Free, Phthalate Free, Nitrosamine Free, BPA Free |
| Pattern Type | Cartoon |
| Function | Dinnerware Set |
| Material | Silicone, Silicagel |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Origin | Mainland China |
| Age Group | BABIES |
| Type | Dinnerware, Compartment Suction Cup |
| Age Range | 25-36m, 13-24m, 7-12Y, 7-12m, 4-6y |
| Children's plate | Infant integrated silicone dinner plate |
Instock
There are no reviews yet.