Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 6 × 4 cm |
| Model Number | 30065 |
| Material Feature | PVC Free, Nitrosamine Free, Latex Free, Phthalate Free, BPA Free |
| Pattern Type | Solid |
| Pattern | Dropper Type |
| Material | PP |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 0-6m, 7-12m |
| Type | Flatware |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.