Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Flow Velocity | Variable Flow |
| Packaging | Single loaded |
| Handle | No |
| Model Number | WB91610-CH |
| Capacity | 270ml |
| Mouth Size | Wide Mouth |
| Shape | Gourd-shaped |
| Material Feature | Latex Free, PVC Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free |
| Pattern Type | Animal |
| Material | others |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Type | Baby Bottle |
Instock
There are no reviews yet.