Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Material Feature | Latex Free, PVC Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free |
| Mouth Size | Wide Mouth |
| Material | Silica gel |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 0-6m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Type | Nipple |
Instock
There are no reviews yet.