Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Classification | Dinnerware Set |
| Pattern Type | Animal |
| Certification | CE / EU |
| Function | Dinnerware Set |
| Model Number | PGJ1119 |
| Material | BAMBOO, Bamboo Wooden, Silicone Suction, |
| Age Group | BABIES |
| Type | Dinnerware |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| Plate Shape | Dinosaur |
| Quantity | 1Pc Bowl, 1Pc Plate |
| Set Quantity | 3Pcs/Set |
| Baby Feeding Supplies | Wooden Tableware, Dinnerware Set |
| Wooden Dinnerware Set | Food Grde Tableware Set |
Instock
There are no reviews yet.