Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.659 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Model Number | YW018BB |
| Material | P.P. |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.