Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 11UC7HH1006205 |
| Material | Silica gel |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
Instock
There are no reviews yet.