Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Material Feature | BPA Free |
| Pattern Type | Solid |
| Pattern | Tongue Pressing Type |
| Material | Silicone |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 0-6m, 13-24m |
| Type | Flatware, Learning Spoons |
| Age Group | BABIES |
| Unit | 3pcs/lot |
| Model | Training Spoon |
Instock
There are no reviews yet.