Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 6 cm |
| Certification | CE, FCM |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | BBP132 |
| Size | 0-12 Months |
| Packaging | Combination of equipment |
| Material | PP+Silicone+Rhinestone |
| Age | > 0 months |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| 1 | Baby Pacifier Clip |
| 2 | Baby Dummy |
| 3 | Baby Nipple |
Instock
There are no reviews yet.