Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.077 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | – |
| Pattern Type | others |
| Material Feature | Others |
| Material | others |
| Brand Name | OOTDTY |
| Type | Storage Boxes & Bins |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-1Y |
| Use | Food |
| Age Group | BABIES |
| Size: | Approx. 9.3x15cm/3.66×5.91in |
| Color: | Green/Blue/Pink/Red |
Instock
There are no reviews yet.