Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.855 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Latex Free, BPA Free |
| Model Number | Electric Breast Pump |
| Material | P.P. |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.