Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 10 cm |
| Material Feature | Nitrosamine Free, PVC Free, Latex Free, Phthalate Free, BPA Free |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | S017B |
| Packaging | Combination of equipment |
| Material | Plastic |
| Age | > 4 months |
| Brand Name | SUTOYUEN |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Color | white, black, red, green, yellow 20 colors |
| size: | 4.2×1.6cm |
| Usage | funny pacifiers, Bulk Chain Clips |
| Style: T | T-Clip Style Soother Clip plastic badge clips For Baby |
Instock
There are no reviews yet.