Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.219 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Capacity | other |
| Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| Use | Food |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | 13-24m, 0-6m, 7-12m, 4-6y, 25-36m, MATERNITY |
Instock
There are no reviews yet.