Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.037 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | 7HH1002089-W |
| Size | 1 |
| Packaging | Single loaded |
| Material | Silicone + PP |
| Age | > 4 months |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.